Yüzey Borulamalı Su Yumuşatma Sistemleri

Yumuşatma ve deiyonizasyon sistemlerinde belli bir debiye kadar otomasyon kontrol valflerinden faydalanılırken, yüksek debiler için bu valfler yetersiz kalır. Bu tür yüksek kapasiteli projelerde yüzey borulamalı bir tasarım yapılır.

Sistemin safhalarına komut veren otomasyon kontrol panosu ve bu komutları uygulayan valfler ayrı ekipmanlar olarak yumuşatma / demineralizasyon sistemi üzerindeki tesisata yerleştirilir.

Bu şekilde yüksek kapasiteli projeler uygulanır. Sistem FRP ve çelik tank, pnömatik aktüatörlü veya elektrik aktüatörlü vanalardan oluşan borulama sistemi ve iç medya malzemesinden oluşur. Sistemlerin otomasyonu için akıllı röleler kullanılabileceği gibi PLC içeren otomasyon panoları da kullanılabilir.

Rielli Yüzey Borulamalı Su Yumuşatma Üniteleri :

Mühendislerimiz sadece suyun sertliğini değil bir yumuşatma ünitesinin doğru çalışması için göz önüne alınması gereken tüm parametreleri dikkate alırlar.Yüzey borulamalı su yumuşatma sisteminin sadece ilk yatırımda ekonomik olmasına değil, hizmet verdiği süre boyunca da (tuz tüketimi, elektrik tüketimi vs işletme giderlerini de hesaplayarak) en ekonomik şekilde çalışmasına dikkate alırlar.

Rielli yüzey borulamalı su yumuşatma sistemleri; üzerlerindeki otomasyon panosu ile gün içerisinde hiçbir müdaheleye gerek kalmadan tam otomatik çalışırlar.

Mühendislerimiz tasarımıını en iyi şekilde hayat geçirmek için Rielli su yumuşatma ünitelerinde yüksek iyon değiştirme kapasitesine sahip, uzun ömürlü, fiziksel dayanımı yüksek Rielli reçine kullanarak tasarımımızı en mükemmmel şekilde uygularlar.

Rielli Su Arıtma ;

1998 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan bir çevre firmasıyız. Bugüne kadar yurtiçine ve 28 farklı ülkeye ihraç etmiş olduğumuz binlerce yüzey borulamalı su yumuşatma sistemi ile elde ettiğimiz deneyim ve tecrübe her türlü su kaynağında ve her türlü çalışma sahasında bizi farklı kılmaktadır.

Ayrıca Rielli olarak uzman teknik ekibimiz ile ihtiyacınız olan her anda sizlerin yanında bulunacağımızı taahhüt etmekteyiz.

Rielli Yüzey Borulamalı Sistemler; Kesintisiz proses suyu üretiminde, kazan dairelerinde, çamaşırhanelerde, otellerde, fabrikalarda, toplu yaşam alanların da vb. birçok alanda kullanılmaktadır.