Su Yumuşatma Sistemleri

Su yumuşatma sistemleri suyun içerisindeki kirece (sertliğe) neden olan Ca ve Mg minerallerinin sudan alınmasında kullanılan en gelişmiş teknolojilerden biridir.

Rielli su yumuşatma sistemleri üzerlerindeki otomasyon valfleri ile gün içerisinde hiçbir müdaheleye gerek kalmadan tam otomatik çalışan sistemlerdir.

Suya sertlik veren mineraller zamanla tesisatınızda ve makineleriniz de birikerek çok büyük hasarlara yol açar. Bu durum makineleriniz ve tesisatınızın kullanılamaz hale gelmesine sebep olur.

Tesisatlar ve makineler su yumuşatma sistemleri ile küçük maliyetlerle korunabilir. Böylece ileride karşılaşılabilecek çok daha büyük sorun ve maliyetler önlenebilir.

Rielli su yumuşatma sistemleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre zaman kontrollü, debi kontrollü veya tandem su yumuşatma sistemleri olarak tasarlanabilirler.

Bu fonksiyonel özellikler sayesinde Rielli su yumuşatma sistemleri işletme maliyetlerini ( tuz tüketimi elektrik giderleri vs.) en düşük seviyede tutmaktadır.

Rielli Su Arıtma

1998 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan bir çevre firmasıdır. Bugüne kadar üretmiş olduğumuz binlerce su yumuşatma sistemi sayesinde elde ettiğimiz deneyim ve tecrübe her türlü suda ve her türlü çalışma sahasında bizi farklı kılmaktadır.

28 ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracat sayesinde dünyanın çok çeşitli noktalarındaki su kaynaklarını arıtmış olmak bizlere çok büyük deneyim sağladı.

Ayrıca Rielli olarak uzman teknik ekibimiz ile ihtiyacınız olan her anda sizlerin yanında bulunacağımızı taahhüt etmekteyiz.

Rielli Su Yumuşatma Tesisleri :

Rielli mühendisleri sadece suyun sertliğini değil bir yumuşatma ünitesinin doğru çalışması için göz önüne alınması gereken tüm parametreleri dikkate alarak özel tasarımlar yaparlar.

Mühendislerimiz; Rielli su yumuşatma tesislerinde yüksek iyon değiştirme kapasitesine sahip, uzun ömürlü, fiziksel dayanımı yüksek Rielli reçineler kullanarak sistemlerin en verimli şekilde çalışmasını sağlar.

Rielli su yumuşatma reçinelerimizin ortalama kullanım ömrü 5 yıl olup bu değer besleme suyunun içeriğine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Rielli Su Yumuşatma Sistemleri; Kazan dairelerinde, çamaşırhanelerde, otellerde, fabrikalarda, toplu yaşam alanların da vb. birçok alanda kullanılmaktadır.