Tandem (Dubleks) Su Yumuşatma Sistemleri

Tandem (dubleks) su yumuşatma tesisleri; özellikle 24 saat kesintisiz yumuşak suya ihtiyacı olan proseslerde kullanılmakla birlikte bazı durumlarda daha ekonomik bir yatırım ve işletme maliyeti oluşturdukları için de tercih edilirler. Sistem iki reçine tankından oluşur. Tanklardan biri ters yıkamadayken diğeri servise geçer ve hattın yumuşak suyla beslenmesine ara verilmeden devam edilir.

Rielli Tandem (Dubleks) Su Yumuşatma Üniteleri :

Kendi özel tasarım yazılımımızla çalışan mühendislerimiz 24 saatlik kesintisiz su ihtiyacı olan durumlar dışında yatırım veya işletme ekonomisi açısından da alternatifleri değerlendirip gerektiğinde size tandem bir sistemi önerebilirler.

Mühendislerimiz sadece suyun sertliğini değil bir su yumuşatma sisteminin doğru çalışması için göz önüne alınması gereken tüm parametreleri dikkate alırlar. Su yumuşatma sistemin sadece ilk yatırımda ekonomik olmasına değil, hizmet verdiği süre boyunca da (tuz tüketimi, elektrik tüketimi vs işletme giderlerini de hesaplayarak) en ekonomik şekilde çalışmasını dikkate alırlar.

Rielli tandem su yumuşatma sistemleri; üzerlerindeki otomasyon valfleri ile gün içerisinde hiçbir müdaheleye gerek kalmadan tam otomatik çalışırlar.

Mühendislerimiz tasarımını en iyi şekilde hayata geçirmek için Rielli su yumuşatma tesislerinde yüksek iyon değiştirme kapasitesine sahip, uzun ömürlü, fiziksel dayanımı yüksek Rielli reçine kullanarak tasarımımızı en mükemmmel şekilde uygularlar.

Rielli Su Arıtma;

1998 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan bir çevre firmasıyız. Bugüne kadar yurtiçine ve 28 farklı ülkeye ihraç etmiş olduğumuz binlerce tandem ( dubleks ) su yumuşatma sistemi ile elde ettiğimiz deneyim ve tecrübe her türlü su kaynağında ve her türlü çalışma sahasında bizi farklı kılmaktadır.

Ayrıca Rielli olarak uzman teknik ekibimiz ile ihtiyacınız olan her anda sizlerin yanında bulunacağımızı taahhüt etmekteyiz.

Rielli Tandem Su Yumuşatma Sistemleri; Kesintisiz proses suyu üretiminde, kazan dairelerinde, çamaşırhanelerde, otellerde, fabrikalarda, toplu yaşam alanların da vb. birçok alanda kullanılmaktadır.