Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemleri

Ters ozmos (reverse osmosis); gözenek büyüklüğü 0.1 nanometre olan özel geçirgen membranların kullanıldığı bir arıtma sistemidir. Suyu içinde çözülü haldeki iyonlardan arıtarak özellikle tuzsuzlaştırma ve benzeri saflaştırma işlemlerinde kullanılır. Bu özelliğiyle deniz suyu ve kimi tuzlu kuyu sularının arıtılmasındaki en etkin ve ekonomik yöntemdir.Günümüzdeki yaygın kullanım amacı deniz suyundan içme suyu elde etmek olmasının yanısıra endüstriyel proseslere su sağlamak için de yaygın olarak kullanılır.

Rielli Reverse Osmosis (Ters Osmos) Üniteleri :

Rielli 1998 yılından günümüze son teknolojileri kullanarak reverse ozmosis sistemlerinin üretimini yapmaktadır.
2005 yılından beri dünya pazarında da etkili olan Rielli teknolojisi şuan 28 ülkede aktif olarak kullanılmaktadır.
Son teknoloji olmasının yanı sıra kullanılan kaliteli ekipmanlar sayesinde uzun ömürlü ve enerji maliyeti düşüktür.
Rielli Reverse Osmosis Sistemleri arıtılacak olan suyun analizine göre kişiye özel olarak tasarlanmakla birlikte belli ölçülere kadar standart paket cihazlar olarak da üretilmektedir.
Ters ozmos ünitelerinin içereceği membran sayısı, membran tipi, uygulanacak basınç, geri kazanım oranı gibi bilgiler, ancak ham su karakterinin çok iyi analiz edilmesi ile doğru hesaplanabilir.Doğru analizler ışığında size en yararlı ve en uygun sistemi hazırlıyoruz;
Bu sayede Rielli olarak sistemlerimizde işletme maliyetlerini de minimum düzeyde tutarak müşterilerimizin en uyguna en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz.
Keşiften itibaren satış sonrasındaki servis ziyaretlerimizde alacağımız su numunelerinin analizini sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kurduğumuz laboratuarlarımızda bedelsiz yapıyoruz.