Deniz Suyu Arıtma Tesisi

Rielli deniz suyu arıtma tesisi ; gözenek büyüklüğü 0.1 nanometre olan özel geçirgen membranların kullanıldığı bir arıtma sistemidir.Suyu içinde çözünmüş haldeki iyonlardan arıtarak özellikle tuzsuzlaştırma ve benzeri saflaştırma işlemlerinde kullanılır. Bu özelliğiyle deniz sularının arıtılmasında ve aşırı tuzlu kuyu sularının arıtılmasında en etkin ve ekonomik yöntemdir.

Su hayatın temelidir. Dünyamızın % 75'i su olmasına rağmen bu sular aşırı tuzlu deniz suları olduğu için kullanılamaz.
Rielli Deniz Suyu Arıtma Tesisleri ; deniz suyunun membran teknolojisi kullanılarak içme ve kullanma suyu haline getiren sistemlerdir.
Rielli deniz suyu arıtım sistemlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. (fabrikalar, hoteller, restaurantlar, bahçeler, seralar, üretim tesisleri vb.)
Deniz suyu arıtma sistemleri hem son teknoloji olması hem de tüketicinin ihtiyacı ve bütçesine göre şekillenebilmesi özelliğiyle en çok tercih edilen sistemlerdendir.

Rielli Deniz Suyu Arıtma Tesisi:

Rielli 1998 yılından günümüze son teknolojileri kullanarak deniz suyu arıtma tesisi üretimini yapmaktadır.
2005 yılından beri dünya pazarında da etkili olan Rielli teknolojisi şuan 28 ülkede aktif olarak kullanılmaktadır.
Rielli deniz suyu arıtma sistemleri son teknoloji olmasının yanı sıra kullanılan kaliteli ekipmanlar sayesinde uzun ömürlü ve enerji maliyeti düşüktür.
Rielli deniz suyu arıtma sistemleri arıtılacak olan suyun analizine göre kişiye özel olarak tasarlanmaktadır.
Rielli deniz suyu arıtım tesislerinin içereceği membran sayısı, membran tipi, uygulanacak basınç, geri kazanım oranı gibi bilgiler, ancak ham su karakterinin çok iyi analiz edilmesi ile doğru hesaplanabilir. Doğru analizler ışığında size en yararlı ve en uygun sistemi hazırlıyoruz;
Bu sayede Rielli olarak sistemlerimizde işletme maliyetlerini de minimum düzeyde tutarak müşterilerimizin en uyguna en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz.
Keşiften itibaren satış sonrasındaki servis ziyaretlerimizde alacağımız su numunelerinin analizini sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kurduğumuz laboratuarlarımızda bedelsiz yapıyoruz.