Yüzey Borulamalı Filtre

Multimedya ve aktif karbon filtrelerde belli bir debiye kadar otomasyon kontrol valflerinden faydalanılırken, yüksek debiler için bu valfler yetersiz kalır. Bu tür yüksek kapasiteli projelerde yüzey borulamalı bir tasarım yapılır.

Sistemin safhalarına komut veren otomasyon kontrol panosu ve bu komutları uygulayan valfler ayrı ekipmanlar olarak filtre üzerindeki tesisata yerleştirilir.

Bu şekilde yüksek kapasiteli projeler uygulanır. Sistem FRP ve çelik tank, pnömatik aktüatörlü veya elektrik aktüatörlü vanalardan oluşan borulama sistemi ve iç medya malzemesinden oluşur. Sistemlerin otomasyonu için akıllı röleler kullanılabileceği gibi PLC içeren otomasyon panoları da kullanılabilir.

Rielli olarak yüzey borulamalı sistemlerimizi her müşterinin ihtiyaçlarına göre projelendirip, müşterilerimizin en uygun ürüne sahip olmasını sağlıyoruz.

Rielli yüzey borulamalı filtreler uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

28 ülkede hala kullanılmakta olan yüzey borulamalı sistemlerimizin uzman teknisyenlerimizce montajı ve kurulumu gerçekleştirilmektedir.
Yüzey borulamalı filtre sistemlerimizin satış sonrası kontrol ve analizleri müşterilerimizn isteğine göre Rielli mühendisleri tarafından periyodik olarak yapılır.